niedziela, 3 kwietnia 2016

Zestaw 15 pędzli z Sunshade Minerals - czy warto ?

     Cześć kochani :). Zastanawialiście się czasami, który zestaw pędzli kupić, ale tak by nie zapłacić za dużo, ale też w zestawie z dobrą jakością ? ;). Czytajcie dalej, a dowiecie się więcej ! :)

     Moją przygodę z pędzlami zaczęłam w sumie nie tak dawno temu, może 3 lata? Ale to chyba wtedy max, zaczęłam od jakiegoś pędzla z Rossmanna za 10 zł do pudru i wtedy tylko taki miałam, pożyczałam tam też jakiś od mamy, ale ona też miała tylko jeden :D.
     Tak żyłam dość długo, później zakupiłam jakiś zestawik 9 pędzli, bodajże też z Sunshade Minerals, pomyślałam, że po co mi większy i tak dopiero się rozkręcam z tym wszystkim.
Potem kupiłam jakiś z hakuro, no ale zaczeło brakować mi pędzli głównie do makijażu oczu, a że do twarzy nie miałam też jakoś dużo, postanowiłam rozejrzeć się za jakimś stosownym zestawem.
     No i tak padło na firmę Sunshade Minerals.     Jest ich 15, są nie drogie - około 130 zł, jak za taką ilość i jakość , mega !
Porobiłam trochę zdjęć, także będziecie mieli jak się przyjrzeć. Jest wszystko co potrzebne.

Pędzle do twarzy : 


Do pudru lub podkładu :


Do podkładu , tzw. Flat Top :


Do korektora :


 Mniejszy, do korektora np. pod oczami:


Do konturowania, do różu :


Mniejszy, do podkładu lub pudru :


Pędzle do oczu : 


Typowy do rozcierania cieni :


Kuleczka :


Dwa podobne do nakładania i rozcierania cieni :


Pędzelki do eyelinera lub skośny do brwi :


Niespotykany kształt, do nakładania cieni :


Do rozczesywania brwi oraz rzęs :

 
Sporo pędzelków, moim skromnym zdaniem warte kupna, cena nie przesadzona a jakością dorównują na pewno hakuro. Sam ich image też ładny, nie przesadzony, no i włosie mięciutkie !
Jestem ciekawa waszej opinii , jeżeli je macie, mieliście, mi naszczęście jeszcze się nie rozwaliły, ale kto wie kiedy to nastąpi :p. Mam nadzieje że odwiedzicie mnie też na moim kanale na --> YouTube  <-- klik .

Oczywiście dziękuje każdemu kto zostawi po sobie ślad, tutaj czy na YT .
Miłego dnia , wieczoru czy co tam teraz macie ! :) .
Do kolejnego :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz